0 800 308 480
Українська

Нещодавно в авторитетному американському виданні Forbes з’явилась інформація про майбутній зовнішній вигляд одного з найочікуваніших смартфонів на ринку – iPhone 8.

Дописувач журналу Гордон Келлі (Gordon Kelly), посилаючись на виробника преміум кейсів для смартфонів – компанію Nodus, розкрив деякі злиті деталі, а саме, що діагональ екрану складатиме 5,8 дюйма, розміри рамки навколо дисплея не перевищуватимуть 4 мм. Не варто розраховувати на повернення стандартного роз’єму для навушників.

Очікується, що залишаться стерео динаміки, а кнопка блокування значно збільшиться, і, на думку Гордона, сканер відбитків пальців може бути переміщено саме туди. Також він схиляється до думки, що камера залишиться 12-ти мегапіксельною, але отримає деякі технічні вдосконалення.

За оцінками Гордона буде підвищено час автономної роботи девайсу. Це може відбутись внаслідок використання нової L-подібної форми батареї.

Ціна, на думку пана Келлі, буде достатньо високою і коливатиметься в межах 1100$ – 1200$.

30000 грн – це точно не мало, як для смартфона, але побачимо якими будуть офіційні характеристики та ціна. Офіційна презентація, скоріш за все, відбудеться у вересні.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter