0 800 308 480
Українська

 

09.02.2017

З 7 лютого 2017 року у ряді інтернет-ресурсів були опубліковані статті зі змістом «Киевский менеджер предложила давить этнических русских в Украине танками и выкапывать их из могил. Президент-менеджер киевской сети розничной торговли RINGOO Яна Потишняк опубликовала пост, который вызвал скандал». 

Також вказано, що текст з’явився в розділі блогів на сайті «Кореспондент» і на момент публікації був видалений, однак зберігся в кеші пошукачів, і доступний у вигляді скріншоту. Сайт Корреспондент.net, у свою чергу, надав інформацію, що пост у блозі розмістила не сама громадянка Потишняк, а її клон, відмітивши, що на сайті вільна реєстрація. З цієї причини будь-який автор блогу може представитись не собою, а ким завгодно.

У компанії RINGOO, що відноситься до Фоззі Груп, дійсно працює співробітник Яна Потишняк. Звертаємо увагу на те, що Яна Потишняк ніколи не писала і не розміщувала вищевказаних статей, і немає жодного відношення до цих статей вцілому, в тому числі і в розділі блогів на сайті «Кореспондент». Але ім’я Яни використали незаконно для створення фальшивого блогу. Це грубо порушує особисті немайнові права співробітника нашої компанії та негативно впливає на честь, гідність і ділову репутацію мережі магазинів RINGOO.

По факту розповсюдження недостовірної інформації компанія подала заяву про вчинене кримінальне правопорушення. Відкрита кримінальна справа з метою правової оцінки незаконних дій та залучення до відповідальності осіб, які створили та розмістили дану інформацію.

Таким чином, зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, та такою, що не відповідає дійсності.

У зв’язку з вищесказаним, просимо редакції інтернет-ресурсів не розповсюджувати недостовірну інформацію, оскільки відповідальними особами у разі поширення недостовірної інформації та такої, що не відповідає дійсності в мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайта.

Інакше ви порушуєте статтю 26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації», в якій передбачено зобов’язання журналіста подавати для публікації об’єктивну та достовірну інформацію.

Ви можете звернутися в прес-службу Фоззі Груп за роз'ясненнями і коментарями. 
Контакти прес-служби:
Тел.: +38 050 419 8485
e-mail: fozzy@newsfront.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter