0 800 308 480
Українська

Ми раді поділитися з вами приємною новиною! Відтепер улюблений «ringoo» не тільки мережа магазинів мобільної техніки та гаджетів, але й торгова марка! 

Придбавши аксесуари від торгової марки «ringoo», ви більше не берете кота в мішку, як наприклад, у разі придбання «нонеймових» китайських аксесуарів – товари, випущені під перевіреним брендом «ringoo», мають сертифікати якості та схвалені виробниками мобільних пристроїв!

Уже зараз в наших магазинах ви можете придбати такі необхідні дрібниці, як: автомобільні зарядні пристрої, кабелі синхронізації даних для ваших девайсів на базі Android та iOS, гарнітури, та інші корисні речі під торговою маркою «ringoo». 

Створюючи власну торгову марку, ми отримали контроль над виробництвом та якістю товару.

Тут діє просте правило – приділяти велику увагу питанням контролю якості продукції, що випускається під маркою «ringoo».

Ми раді запропонувати вам наступні життєво необхідні аксесуари:

 

Придбати Дата-кабель "ringoo" Lightning (RAC-AU10B) для продукції Apple

Кабель зі знаком MFi означає, що він призначений саме для продукції Apple (Made For iPhone, iPad, iPod). Що найважливіше, ми отримали офіційне схвалення від Apple, отже всі дата-кабелі сертифіковані! Дата-кабель працює без видачі помилок, незалежно від версії iOS. З його допомогою можна зарядити гаджет від блоку зарядного пристрою, а також синхронізувати дані з комп'ютером.

  

 

Придбати Універсальний автомобільний зарядний пристрій 2A з USB роз'ємом (RCCU-1A2B)

Даний зарядний пристрій допоможе продовжити "життя" вашим гаджетам, якщо ви в дорозі, та інших джерел електрики поруч з вами немає. Діапазон вхідної напруги: 12 – 24 В. Вихідна напруга: 5 В (± 5%).

 

 

Придбати Дата-кабель "ringoo" Micro USB (RDC-MU10B)

Дата-кабель "ringoo" призначений для зарядки та синхронізації всіх мобільних пристроїв з роз'ємом Micro USB. Якісний, плоский кабель незамінний при використанні вдома, в офісі та автомобілі. 

 

 

Придбати Універсальний мережевий USB-зарядний пристрій "ringoo" 2A (RTCU-1A2B)

Мережевий USB-зарядний пристрій "ringoo" забезпечить швидку зарядку мобільних телефонів, електронних книг, планшетів та іншої цифрової техніки з роз'ємом USB. Вхідна напруга: 110-240 В, 0.15 A, і вихідний струм тут 5 В, 2 А.

 

 

Придбати Універсальний мережевий USB-зарядний пристрій "ringoo" 1А (RTCU-1A1B) 

Мережевий USB-зарядний пристрій "ringoo" на 1А забезпечить повну зарядку вашого мобільного пристрою. Вхідна напруга: 110-240 В, 0.15 A, та вихідний струм: 5 В, 1 А.

 

 

Придбати Стерео-гарнітура "ringoo" (RHS-01B) 1.2 м

Провідна стерео-гарнітура «ringoo» – це річ, яку комфортно носити та приємно слухати. Модель забезпечує хорошу якість передачі мови і дозволить вам насолоджуватися улюбленою музикою. Гарнітура підійде для жителів великого міста: прихильників активного способу життя, водіям і тим, хто часто пересувається в громадському транспорті.

 

 

Придбати Універсальна захисна плівка, 7" (RSP-U7)

Універсальна плівка «ringoo» з діагоналлю в 7 дюймів вироблена зі стійкого від подряпин покриття, поглинає ультрафіолетові промені, щільно покриває поверхню дисплея гаджета, що дозволить приховати старі подряпини і захистити від нових. Універсальна захисна плівка «ringoo» призначена для телефонів, фотоапаратів, бортових комп'ютерів, відео-реєстраторів.

 

 

Придбати Універсальна захисна плівка, 13"(RSP-U13)

Захисна плівка «ringoo» – це універсальна плівка високої міцності, призначена для дисплеїв з діагоналлю в 13 дюймів. Вона кріпиться на дисплей за рахунок статики і надійно захистить екран від подряпин та приховає старі подряпини.

 

 

Придбати Портативний зарядний пристрій "ringoo" на 10 000 мАг

Power Bank призначений для заряджання мобільних телефонів, смартфонів та інших мобільних гаджетів. Сумісний з кабелями, які мають роз’єм USB – micro USB, USB – Lightning, micro USB – Lightning. Вхідна напруга: 5В/2А, вихідна: 5В/2.1А (максимальна). Вихідний струм: USB 1 – 1А, USB 2 – 2.1А. Матеріал корпусу: пластик.

 

Вдалих Вам покупок! 

 

Купуйте у мережі магазинів ringoo, «Сільпо» та Le Silpo.

Більше інформації запитуйте у продавців-консультантів.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter