0 800 308 480
Українська

03.10.2015 відбулося урочисте відкриття оновленого магазину ringoo за адресою Дніпропетровська дорога 93А в ТЦ Сім'я (Одеса).

Відкриття магазину справила справжній фурор серед відвідувачів торгового центру. У соціальних мережах з'явилося безліч фотографій з хештегом #ringoo. Наші постійні клієнти мережі відзначають, що магазин, після оновлення, притягує ще більше - він дуже світлий, просторий і, без зайвої скромності, красивий. 

Тепер у нас відкрита викладка

Більше 90% товару знаходиться у відкритій викладці - представлені найостанніші новинки мобільних телефонів. У магазині величезний вибір аксесуарів від захисного стекла до портативних зарядок.

Подарунки кожному покупцеві

Ну і яке ж свято без подарунків? Ми подарували відмінний настрій гостям, а ще безліч презентів. Ніхто не йшов без покупки, подарунка або, хоча б, посмішки. У день відкриття кожен покупець міг придбати телефон і виграти знижку або мобільні пристрої!

Тестуйте будь-який пристрій

Незабаром, ми плануємо відкрити ще більше оновлених і зручних магазинів. Ви можете протестувати будь-який вподобаний пристрій. Продавці підберуть для Вас девайс, який буде відповідати всім Вашим вимогам і побажанням, а також підберуть найзручніший для Вас чохол і встановлять потрібні і корисні додатки. Ми завжди раді Вас бачити!

 

 

 

Одеса

вул. Семена Палія, 93А, ТЦ «Сім'я»
тел. (050) 340 73 44 пн-нд 10:00-21:00
 

 

 

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter