0 800 308 480
Українська
Fixitime

Що може бути важливіше безпеки дитини? - Нічого! Тому всі покоління батьків намагаються убезпечити своє чадо найрізноманітнішими способами. Можливо, ви вже згадали мамину фразу з дитинства: «Гуляй там, щоб я тебе з вікна бачила!» І доводилося бути саме там, де сказали батьки.Але часто діти можуть так загратися з друзями, що не помічають, як вони опиняються в сусідньому дворі. Або взагалі - на сусідній вулиці!

Сучасні батьки знають і про те, як мобільні телефони можуть бути не завжди практичними для дитини. Все тому що мобільник легко губиться, а також його можуть відібрати хулігани.

Рішенням одвічної проблеми занепокоєння батьків став дитячий годинник Fixitime з вбудованим телефоном і GPS / LBS -трекінгом. Тепер у батьків з'явилася можливість дистанційного спостереження за дитиною.

Годинники отримав своє найменування на честь популярного мультфільму «Фіксікі». Модель Fixitime представлена у двох кольорах: рожевому і чорному.

Зв'язок з дитиною здійснюється за допомогою зв'язку GSM 900/1800. У годинник необхідно вставити мікро-SIM карту з підтримкою GPRS. На пристрої є дві кнопки швидкого виклику зв'язку з мамою, татом або ж з другом. Номери швидкого набору легко налаштувати за допомогою фірмового безкоштовного додатку на IOS і Android під назвою «Wherecom». Є й можливість налаштування номерів, з яких дитячий часофон прийматиме дзвінки.

Але якщо з годинником і з телефонів все зрозуміло, то для чого ж потрібен GPS / LBS - трекінг? Головне завдання Fixitime - зберегти дитину під наглядом батьків. Тому, в девайсі передбачено відстеження переміщень малюка за допомогою GPS. Якщо дитина перебуває в приміщення - його місцезнаходження визначається завдяки LBS, тобто за операторськими вежами зв'язку. Щоб подивитися місцеперебування сина чи доньки - зайдіть в додаток «Wherecom». Ваше дитя відобразиться міткою на екрані вашого смартфона.

Ще одна корисна функція - налаштування меж, за які дитина не повинна виходити. При їх перетині батьки отримують повідомлення на смартфон. У годиннику є кнопка SOS. Після її натискання батьки отримають 15-секундний запис навколишнього оточення і телефон-годинник автоматично переходить в режим телефонного з'єднання.

Обсяг батареї в годиннику становить 600 мАг - досить хороший показник, враховуючи, що подібні характеристики мають акумулятори на недорогих телефонах. На практиці, в режимі відображення координат, одного заряду буде вистачати на тиждень. А в режимі визначення координат дитини в реальному часі, навіть разом з дзвінками, одного заряду вистачить на цілий день.

Вартість Fixitime становить 2 499 грн. Якщо бажаєте зробити своїй дитині стильний подарунок, а собі придбати надійного помічника - натисніть на список магазинів і ви дізнаєтеся в яких магазинах можна купити Fixitime.

Список магазинов

Київ

вул. Дніпровська набережна, 33, ТЦ «Аркадія»
тел. (050) 340 73 02 пн-нд 10:00-22:00
Київ
вул. Хрещатик 13, магазин «Київстар»
тел. (067) 506 23 96 пн-нд 9:00-22:00
Миколаїв
вул. Шевченка, 61/3
тел. (050) 340 73 47 пн-нд 9:00-21:00
Ходосівка
Новообухівське шосе, 1, «МегаМаркет», 1-ий поверх
тел. (050) 340 73 01 пн-нд 10:00-21:00

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter