0 800 308 480
Українська

 

Сьогодні ми розглянемо трійку цікавих додатків, яким варто виділити місце в смартфоні.

 

 

Дайджест додатків #1

Перший додаток називається Next Lock Screen - продвинутий локскрін, що дозволяє тримати необхідну інформацію під рукою. Він відображає:

  • оповіщення з панелі повідомлень. Можна змахнути або відкрити оповіщаючий додаток.
  • часто використовувані додатки. Залежно від сценарію (будинок, робота, в дорозі) список буде відрізнятися.
  • ваші зустрічі з календаря.
  • годинник і погоду, залежно від місця розташування.

Додаток економить час і дає можливість зайвий раз не розблоковувати екран блокування.

[Google Play Store]

 

 

Дайджест додатків #1

Другий додаток - Gallery Doctor. Його функціональність особливо буде затребувана для тих, хто любить багато знімати, намагаючись зловити хороший момент. Вас стомлює подальше видалення сміттєвих фотографій? Це доповнення позбавить вас від незручностей. Відбувається пошук в галереї на предмет низькоякісних фото і схожих знімків, і пропонується видалити невдалі. Якщо є невизначеність, програма запитає користувача, а отримані відповіді будуть навчати її якісніше розпізнавати невдалі кадри. На практиці те, що займає 10-15 хвилин, перетворюється в 2-хвилинну процедуру. Економно!

[Google Play Store]

 

 

Дайджест додатків #1

Третя програма стане в нагоді власникам Wi-Fi мереж. Wifi Analyzer оцінює покриття Wi-Fi і дає зрозуміти: яка точка - як працює, як оптимально налаштувати свій Wi-Fi, щоб його не глушили інші і, як наслідок, інтернет-з'єднання мало максимальну продуктивність. Різноманітні режими перегляду дозволять оглянути ситуацію з різних кутів зору, а налаштування - адаптувати одержуваний звіт до певних запитів. Відчуваєте якісь проблеми з бездротовим інтернет-з'єднанням? Негайно зкачуйте!

[Google Play Store]

 

Ось така вийшла перша добірка, сподіваємося вам сподобалося. Нагадуємо: ви можете залишати вподобані вами додатки в коментарях до постів з дайджестами на наших сторінках Facebook та VK. Спасибі всім, до наступних додатків!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter