0 800 308 480
Українська

 

Схоже, що з багатьох виробників різноманітної периферії і комплектуючих до цифрової техніки, голландська компанія Trust завжди готова запропонувати вибір у своєму асортименті продуктів.

Вона була заснована в 1983 році в Нідерландах і на практиці довела свою спроможність на ринку, успішно розвиваючись більше 30 років. Ключовими факторами, які впливають на успішне завоювання довіри своїх покупців, є поєднання стриманого і яскравого дизайну і напрацьованої досвідом європейської якості.

У наших магазинах компанія Trust вже була представлена різною периферією для комп'ютерів, навушниками, гарнітурами та іншим. У тому числі і під яскравим брендом, орієнтованим на молодь - Urban Revolt. Тепер, ми раді повідомити, що його асортимент на наших полицях поповнився такими важливими комплектуючими, як мережеві і автомобільні зарядні пристрої, а також USB- і AUX-кабелю. Всі вони виділяються на тлі конкурентів своїм яскравим унікальним дизайном. Саме те для сучасних людей, що йдуть нога в ногу з тенденціями сьогоднішніх днів. Варто відзначити, що Trust є виробником №1 по зарядних пристроїв в Європі*.

Давайте розберемося в ключових переваги продукції:

Сучасний і унікальний дизайн. Акуратні форми, ергономічний дизайн і соковиті кольори надають аксесуарам неповторний дизайн і риси.

Кольорові рішення. 4 кольори: червоний, зелений, синій і чорний. Кожен зможе вибрати саме те, що до душі. Проявити індивідуальність, як не можна, просто.

Сертифікована продукція. Кабелі зарядки mirco-USB зроблені на високому рівні, а якість виконання кабелів Lightning підтверджено самою Apple Inc.

Оновлення та розширення асортименту. На протязі вже довгого часу компанія Trust навчилася визначати тенденції на ринку і вірно їм слідувати. Крім цього, компанія націлена на постійне розширення сфери діяльності. Зараз вона готує продукти для актуальної сфери "розумних" будинків.

Два роки гарантії. Завдяки якісному збиральному процесу, Trust ручається за свої товари і надає 2 роки гарантії на свою продукцію.

Говорячи про якість, варто ще раз нагадати про 30-річному досвіді, який підкріплений позитивною динамікою розвитку на ринку. Це зайвий раз показує рівень європейської якості бренду Urban Revolt, який явно буде коштувати вашої уваги. Шукайте їх яскраві упаковки на полицях найближчих до вас магазинів ringoo вже зараз.

 

*За даними GFK

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter