0 800 308 480
Українська

Пам'ятаєте старі добрі приставки? Взявши картридж, ми сідали біля телевізора і вбивали джойстики один за іншим, (але жодного кінескопу так і не посадили, мамо!). Персонаж, що був символом добра, справедливості, честі, доблесті, відваги, хоробрості (потрібне підкреслити) йшов назустріч пригодам і лиходіям, стріляючи, відбиваючись або навіть стрибаючи по головах, і переможно долав усі перешкоди. Кожен згадав свою улюблену гру дитинства. Але ми виросли і у нас немає часу на ті багатогодинні марафони. Заради наступної трійки саме час його відшукати.

Огляд ігр League of Evil, Star Command, Thomas Was Alone.

League of Evil
Жанр. Аркада.
Загальне. Піксельна аркада, що тут скажеш? Ходи чоловічком та знищуй ворогів. Зручно те, що рівні маленькі, та на кожен можна витратити менше хвилини. Вистачить навіть, щоб пройти його в поїздці між станціями метро.
Геймплей. В Super Mario грали? А в Contra? Ось, щось схоже.
Сюжет. Є. Щоправда, лише як виправдання того, що діється в грі. Побачити його можна як вступ до кожної зоні.
Графіка. 8 біт як 8 біт. Все зроблено добре - мимоволі накочує ностальгія за тими самими приставками.
Звук. Складає пару графіці. Типова восьмибітка.
Схожі ігри. Майже будь аркада часів Dendy і SEGA.
[Android: League of Evil]
[Android: League of Evil Free]
[Apple: League of Evil]

Огляд ігр League of Evil, Star Command, Thomas Was Alone.

Star Command
Жанр. Стратегія.
Загальне. Відмінний представник свого жанру. Розробники попрацювали для того, щоб затягнути в гру на тривалий проміжок часу.
Геймплей. Все добре. Не відмінно, але добре. Є відчуття, що інтерфейс можна було б зробити краще. Присутні аркадні вкраплення, що перевірять швидкість реакції (під час стрільби).
Сюжет. Він є. І в ньому навіть простежується нелінійність - є моменти, де все вирішить ваш вибір. Сценарій має свої несподівані повороти і розв'язки. Все це прикрашено непоганим гумором і цікавими відсиланнями. Але вас може навідати дежавю ...
Графіка. Активні елементи - піксельні, а ось задній план - ні. Хоча це на краще. Якби фон був теж восьмибітним, то все це змішалося б у кашу. Складно, чи знаєте, передати всю жорстокість галактики таким зображенням!
Звук. Не 8-біт. Але для космосу саме те. Місцями нагадує гучний "Інтерстеллар" (Циммер, ти всеодно the best!).
Схожі ігри. FTL (Faster Than Light), Out There.
[Android: Star Command]
[Apple: Star Command]

Огляд ігр League of Evil, Star Command, Thomas Was Alone.

Thomas Was Alone
Жанр. Аркада.
Загальне. Гра яка точно коштує своїх грошей. Обов'язкове знання англійської мови та наявність вільного часу.
Геймплей. Велосипед тут не винайшли. Дві кнопки для переміщення і одна для стрибка. Відсутність обмеженої кількості життів дозволяє не турбуватися і повністю зануритися в сюжет.
Сюжет. Власне, він тут не просто є. Він повчальний і затягує. Одна з причин, через яку проходиш всі 100 рівнів, не відриваючись - бажання дізнатися, чим закінчиться вся ця історія.
Графіка. Стилізована під восьмибітну - таким чином показується, що все це відбувається в цифровому світі. Але насправді - це мінімалізм, яким він може бути. Халтури немає - картинка якісна, при її відносній простоті.
Звук. Дуже атмосферно. Окрім прекрасного саундтреку, при проходженні звучить голос за кадром, що описує всі переживання героїв. При запуску гра просить одягнути вас навушники. Так і робіть - не пошкодуєте.
Схожі ігри. World of Goo, Limbo.
[Android: Thomas Was Alone]
[Apple: Thomas Was Alone]
 
От і все, друзі! Сподіваюся, ви знайдете тут щось для себе. Не забувайте заряджати свої смартфони! І пам'ятайте: годину втісі, а праці час! ;) До нових оглядів!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter