0 800 308 480
Русский
Ще більше переваг від покупок в ringoo та «Сільпо» з карткою «Власний Рахунок»! Учасники програми «Власний Рахунок» мають виняткову можливість отримувати бали за покупки в інтернет-магазині ringoo.ua та в мережі магазинів ringoo.

Бажаєте купувати онлайн на ringoo.ua?

Купуйте будь-який товар від 1000 грн. в інтернет-магазині та отримайте бали на свій «Власний Рахунок»! Бали нараховуються за кожну витрачену гривню: 1 грн = 1 бал – за покупку будь-якого товару У чеку, мобільному додатку та на персональній сторінці ми вказуємо загальну кількість накопичених балів.

Бажаєте купувати в мережі магазинів ringoo?

Як отримати бали за покупки? При покупці в магазині ringoo – пред’явіть на касі Вашу картку «Власного Рахунку» або Віртуальну картку. Як використати накопичені бали та що таке бонус? Бонус — це ваша персональна знижка на покупки в «Сільпо», Le Silpo та «Сільпо» Voyage. Якщо ви накопичили від 1000 балів, 1 раз на 3 місяці ми надсилаємо бонус. Скористатися ним можна протягом року. Бонуси можна використати в Мережі «Сільпо» для зменшення вартості товарів протягом 1 (одного) року з моменту його нарахування. Поповнюйте рахунок мобільного, пред’являйте картку й отримуйте 1 бал за кожні 4 гривні. В залежності від вибору Учасника, Бонус може надаватися в електронному або паперовому вигляді. Як отримати бонус?
  • ЗАВЖДИ скануйте картку або QR-код з додатка на касі – збирайте бали в ringoo, «Сільпо», Le Silpo та в партнерів програми.
  • Використовуйте персональні пропозиції й отримуйте ще більше балів.
  • Збирайте від 1000 балів – отримуйте бонус кожні 3 місяці!
Як стати учасником програми «Власний Рахунок» та отримувати більше переваг від покупок в ringoo? Все дуже просто:
  • Скачуйте Мобільний додаток «Сільпо» з сервісів Google Play, або App Store та проходьте просту авторизацію;
Ваша картка «Власного Рахунку» вже в додатку!
  • Заповнюйте Реєстраційну анкету в електронному вигляді на Персональній сторінці;
  • Заповнюйте Реєстраційну паперову анкету в магазинах Мережі «Сільпо», окрім магазинів Мережі, де анкети та ящик Програми не розміщені: с. Лиманка, вул. Жемчужна, 5; м. Київ, Оболонський пр-т, 21б. і залиште її у скриньці супермаркету.
Більш повна інформація про умови Правил участі у Програмі «Власний Рахунок» можна дізнатися в Куточках прав споживачів в магазинах Мережі «Сільпо», у Мобільному додатку «Сільпо», на сайті https://silpo.ua, або за телефоном Гарячої лінії  «Сільпо». Залишились питання чи потрібна допомога? Телефонуйте на гарячу лінію програми «Власний Рахунок»: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України) або пишіть на e-mail: program@silpo.com.ua Більше інформації про програму «Власний Рахунок» за посиланням: silpo.ua/about/personal-account/rules Офіційні правила Перейти на Вашу персональну сторінку: my.silpo.ua

Заметили ошибку? Выделите её курсором и нажмите: Ctrl + Enter